UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Кадастровий номер в Енергодарі <b> <br> 525 га </b>
Комплексні послуги

Кадастровий номер в Енергодарі
525 га

alt
  • alt
Головний інженер Дем'яненко Анастасія

Завдання

У Замовника державний акт на право постійного користування землею. Виданий у 2000-х роках. У 2016 році землекористувач вирішив привести документи в порядок. Фахівці Бюро оцінки провели детальний аналіз вихідних даних. Встановили необхідність присвоїти кадастровий номер ділянці. Внести дані про землю в національну кадастрову систему. Умовою Замовника було – комплексне виконання послуг.

Склад робіт

Організація дозволу міської ради на присвоєння кадастрового номера. Геодезична зйомка земельної ділянки. Виконали за тиждень, при цьому пройшли по периметру ділянки 25 км. Складання технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) обсягом близько 300 сторінок. Узгодження меж із суміжними землекористувачами. Нам довелося розіслати документацію із супровідним листом 20 юридичним особам для візування по всій Україні. Водночас це не зробиш, оскільки всі підписи потрібно було зібрати в одному документі. Подача документації до органів госгеокадастра для державної реєстрації земельної ділянки.

 

alt

Особливості проекту

Площа ділянки 525 га – це 10% від площі всього міста Енергодар. При проєктуванні з'ясувалося, що на ділянці розташовані об'єкти третіх осіб і землю під ними необхідно виключати. В підсумку – зменшилася площа земельної ділянки. Для замовника це позитивний аспект – оптимізація оплати земельного податку.

Тільки позитивні враження від співпраці. Чітко і швидко. Ніяких труднощів не виникало. Дуже задоволена взаємодією і результатом.

Світлана Маркута

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt