UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
<b> Нормативна грошова оцінка </b> міст Ніжин та Маріуполь
Землеустрій

Нормативна грошова оцінка міст Ніжин та Маріуполь

alt
Експерт з оцінки та охорони земель Закопко Ірина

Завдання

Оцінка земель населеного пункту для подальшого розрахунку оплати оренди й податку землі. Є обов'язковою процедурою для всіх населених пунктів раз в 5-7 років відповідно до ст. 18 Закону України «Про оцінку земель».

Склад робіт

Збір вихідних даних від замовника – дозвіл на проведення оцінки й актуальна містобудівна документація, органів Держгеокадастру, державних, комунальних і приватних підприємств міста, в тому числі складання технічної документації з проведення нормативної оцінки земель населеного пункту. Розрахунки базової вартості одного м2 населеного пункту, розрахунок корекційних коефіцієнтів за місцем розташування земельної ділянки.

 

alt

Особливості проекту

Маріуполь – фактична площа населеного пункту на дату оцінки відрізнялася від даних у вихідних матеріалах замовника за рахунок  приєднаних сіл до міста. І містобудівна документація на оновлені межі була відсутня. Розв'язання питання – запросили матеріали попередніх років окремо в кожному селі. Об'єднали, актуалізували поелементно і використовували для розрахунків. Ніжин - злагоджена робота замовника і виконавця, всі вихідні матеріали в ідеальному вигляді та в оперативні терміни.

 

alt

Вищезазначені послуги ТОВ «Бюро оцінки» надало якісно, своєчасно, і в повному обсязі та відповідно до чинного законодавства. Висловлюємо Вам, свою вдячність за плідну співпрацю. Додатково хочемо відзначити, що ТОВ «БЮРО ОЦІНКИ» для надання послуг зі складання технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, має сертифікати, необхідну матеріально - технічну базу та кваліфікованих працівників. Даним листом Виконавчий комітет Ніжинської міської ради рекомендує ТОВ «БЮРО ОЦІНКИ» як потенційного виконавця робіт в галузі землевпорядкування.

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt