UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Приватизація вільної ділянки
Землеустрій

Приватизація вільної ділянки

alt
  • alt
Експерт комплексного супроводу проектів Мацюк Тетяна

Особливість проекту

В межах міста Дніпро існує земельна ділянка загальною площею 0,2000 га. Частина 0,1000 га під житловим будинком приватизована. Друга частина ділянки 0,1000 га, на якій розташовано город, не належить замовнику (не приватизовано). Зазначаємо, що вся територія знаходиться в його користуванні вже 25 років. Замовник звернувся з питанням оформити права на ділянку під городом. 

Для приватизації земельної ділянки необхідно виконати ряд дій: отримати рішення органу місцевого самоврядування, розробити проєкт землеустрою, погодити його, отримати кадастровий номер та зареєструвати право на землю. 

Командою Бюро Оцінки було розроблено проєкт землеустрою. На етапі погодження територіальним органом архітектури виявилось, що на території містобудівною документацією заплановано проїзд. Це значить, що Замовник може втратити город та поруч з його будинком розпочнеться рух транспорту.

Орган містобудування запропонував розробити проєкт забудови для збереження території в користуванні Замовника. Проєктом забудови міг бути запропонований альтернативний варіант проїзду. Для Замовника – це втрата часу (мінімум 2-3 місяці), додаткові витрати коштів (від 3000 грн) та клопоти.

Наше рішення:

Зібрали факти, що підтверджують використання ділянки в необхідних межах протягом 25 років.
Запевнили, що на території, яка повинна була стати «проїздом», замовник забудову не планує.
Запроєктували межі з урахуванням фактичного використання та вимог містобудівної документації. За результатом – задоволений замовник. Він отримав приватизацію землі без додаткових витрат часу та коштів.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt