UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Приватизація ділянки для садівництва за межами населених пунктів
Землеустрій

Приватизація ділянки для садівництва за межами населених пунктів

alt
  • alt
Експерт комплексного супроводу проектів Мацюк Тетяна

Замовник 20 років користується садовою ділянкою. Земельна ділянка не приватизована, дачний будинок не оформлено. З документів – довідка голови садового товариства.

Особливість проєкту

Один із найпопулярніших запитів сьогодні – приватизація землі у садовому товаристві. Це непросте завдання. Дача, розташована за містом, нерідко може стати проблемою з юридичного боку. Більшість садових товариств мають державний акт старого зразка на сукупну площу всіх ділянок. Товариство не має права розпоряджатися землями, які до нього входять. Відчуження ділянки з товариства з метою подальшої приватизації відбувається таким чином: спочатку необхідна площа виводиться із до земель запасу сільськогосподарського призначення.

Для цього потрібно розпорядження Районної ради (на території повноважень якої знаходиться садове товариство). Від особи, яка обіймає посаду голови садового товариства, потрібні паспортні дані та письмова згода на вилучення вашої ділянки. Далі здійснюється топографічне знімання та розробка плану в масштабі 1:500 із прив’язкою до державної системи координат. Після вилучення ділянки рішення щодо розробки проєкту відведення надає Головне управління Держгеокадастру тієї області, де знаходиться територія.

Під час вилучення земельної ділянки з садового товариства дуже важливо знайти правильний контакт із головою та переконати його діяти в межах чинного законодавства, надавши паспортні дані та згоду. Наші фахівці неодноразово успішно розв’язували подібні завдання, завдяки чому клієнти змогли приватизувати свої земельні ділянки!

Наше рішення

В цьому випадку було проведено вилучення ділянки із садового товариства та переведення її в землі запасу. Згодом приватизація земельної ділянки через ряд дій: отримали згоду (рішення) уповноваженого органу, розробили проєкт землеустрою, погодили його, отримали кадастровий номер та зареєструвати право на землю.
Таким чином виконали запит нашого Замовника. Він отримав приватизацію землі без додаткових витрат часу та коштів.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt