UA
RU
Ми в соцмережах:
 • alt
 • alt
 • alt
alt
30 Квітня 2021

Порядок оформлення кадастрового номера в Дніпрі

Державний земельний кадастр - це облік земельних ділянок на території населених пунктів та за їх межами. Кожен власник земельної ділянки, будь то ділянка під будівництво приватного будинку або для проведення сільськогосподарської діяльності, повинен мати документ, що підтверджує право власності. Після оголошення незалежності України, жителі країни змогли приватизувати свої земельні ділянки, але система державного кадастру не була чітко налагодженою. Тому державні акти на землю, видані до 2003 року не внесені в облік і не мають кадастрового номера. Такий акт є офіційним документом і дає право на провадження діяльності на ділянці, але будь-які нотаріальні операції з землею будуть неможливими до реєстрації в кадастрі.

Отримати кадастровий номер в м. Дніпро знадобиться в таких випадках:

 • ви бажаєте продати, здати в оренду, використовувати як заставу землю;
 • необхідно оформити спадщину;
 • виникла необхідність у поділі ділянки на кілька, або ж навпаки - об'єднання окремих ділянок в один;
 • потрібно змінити цільове призначення землі;
 • міна (обмін) земельними ділянками.

Що потрібно, щоб оформити кадастровий номер земельної ділянки?

Для початку варто подивитися на акт на землю і перевірити кадастровий номер. Дніпропетровськ - місто засноване в 1776 році - відповідно, можна припустити, що чимало ділянок в ньому були приватизовані до 2003 року і не внесені до державного кадастр. Державні акти старого зразка, які не мають кадастрового номера легко відрізнити - вони друкувалися на бланках рожевого кольору. Якщо ваш акт на землю нового зразка, а саме - видано з 2003 по 2009 рік (зеленого кольору) або після 2009 року (синього кольору), то на ньому вже зазначений кадастровий номер. Також перевірити реєстрацію ви можете на публічній кадастровій карті.

При наявності акта старого зразка, внести дані до земельного кадастру можна, звернувшись в компанію яка спеціалізується в питаннях геодезії, картографії та кадастру. Що необхідно, щоб отримати кадастровий номер в м Дніпро?

 • Наявність акту на землю.
 • У разі наявності нерухомості на ділянці - документи, що підтверджують право власності на неї.
 • Паспорт та ідентифікаційний код заявника.

У деяких випадках може знадобитися документ, на підставі якого видавався держакт - договір купівлі-продажу, дарування, міни, свідоцтво про спадщину або рішення суду.

Кадастровий номер: ціна послуги і що в неї входить

Для подачі заяви на присвоєння кадастрового номера необхідна технічна документація, в якій буде вказана площа ділянки, його чітка форма і позначені межі з іншими ділянками. При проведенні геодезичних вимірів для визначення даних показників, щоб не виникали суперечки між сусідами, дані про суміжних територіях та їх власників. Навіть при наявності всіх необхідних документів, в тому числі і геодезичних вимірів, провести процедуру реєстрації самостійно зробити вкрай складно. Для того щоб ця процедура не забирала у вас сили і енергію, а особливо якщо для вас важливо отримати результат максимально швидко, краще звернутися до професіоналів. Ціна послуги встановлюється індивідуально, залежно від розміру і призначення ділянки. Фахівці компанії "Бюро оцінки" виконають всі роботи на вищому рівні і ви в максимально короткі терміни зможете отримати документ.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt