UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Топографо-геодезична зйомка М 1:200 для оцінки зелених насаджень
Геодезія

Топографо-геодезична зйомка М 1:200 для оцінки зелених насаджень

alt
  • alt
Провідний інженер-геодезист Закопко В'ячеслав

Протягом 2018-2019 років в місті Дніпро виконували комплекс робіт по оформленню правовстановлюючих документів на зелені зони. Заходи проводились в рамках підготовки територій для реконструкції. До нашої компанії звернулись із запитом створення топографічного плану для звіту з оцінки зелених насаджень.

В зелених зонах заходи із розчищення деревної та чагарникової рослинності проводились несистемно. Тому Замовнику необхідно було виконати план масштабу 1:200 із нанесенням координат всіх дерев. Дерева на топографічному плані позначали спеціальним умовним знаком, кожному дереву визначили номер в заданій системі обліку. Разом з геодезистами на території перебували ботаніки, які оцінювали якість кожного дерева. Така комплексна робота стала основою для інвентаризації. Здорові дерева залишили. Сухостій та хворі дерева визначили на місцевості, запланували комплекс робіт з охорони та розчищення таких дерев.

В результаті наша компанія виконала топографо-геодезичну зйомку в масштабі 1:200 із визначенням координат кожного дерева у зеленій зоні. Топографічний план став невіддільною частиною звіту з оцінки зелених насаджень.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt