UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Геодезія

Геодезія

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Топографо-геодезична зйомка в масштабі 1:500

Топографо-геодезична зйомка в масштабі 1 до 500 – вимірювальні роботи для того, щоб створити топографічний план в масштабі 1:500. На плані відображається інформація про будівлі та споруди, дерева, комунікації та інші об'єкти.

Топографічна зйомка 1 500

Топографо-геодезична зйомка (топозйомка) – один із основних напрямків діяльності в геодезії. Для створення оцифрованої моделі горизонтальної проекції земельної ділянки необхідно обстежити територію, здійснити зйомку за допомогою тахометра та трасування комунікацій (якщо такі пролягають у межах меж ділянки), а також прив'язати земельну ділянку до загальної системи координат.

Польовим роботам передують підготовчі заходи, починаючи від обговорення певних моментів із замовником, закінчуючи збиранням документації та, за необхідності, підняття архівних матеріалів. Однак підготовчі та польові роботи – лише дві частини загального процесу. Необхідно також виконати камеральні роботи: обробити отриманий матеріал, розробити креслення, технічну документацію, узгодити з контролюючими органами тощо.

Точність топографічного плану залежить від масштабу. Одним із найбільш затребуваних топографічних досліджень є складання планів зображення місцевості в масштабі 1:500. Для топозйомки використовуються сучасні прилади із застосуванням GPS-обладнання.

Для замовника, крім якості виконаних робіт землевпорядною організацією, інтерес становлять ще два моменти: термін та ціна. Щодо термінів виготовлення топографічного плану зазначеного масштабу, то це залежить від кількох факторів, у тому числі від складності робіт та площі земельної ділянки. Також вас можуть зацікавити: ортофотопланивиконавча зйомка або виніс меж в натуру.

 

Топографічна зйомка ціна

Критеріями формування вартості топосьємки є: технічне завдання замовника, наявність дорожніх мереж, наземних та підземних комунікацій, необхідність узгодження плану в експлуатуючих організаціях та, як у разі термінів заповнення, площа ділянки, її рельєф, інші фактори.

Топозйомка для складання плану в масштабі 1:500 – не сама детальна, яку може виконати інженер-геодезист. За потреби виготовляється точніший план, масштаб якого становить 1:200; 1:100 та навіть 1:50. Однак така детальна зйомка призначена для інших цілей. І, до речі, якщо йдеться про топографічні карти дуже великих за площею територій, то межа масштабування може досягати таких розмірів як співвідношення 1:1000 000. У будь-якому випадку вимога високої якості виконання топозйомки – необхідна та неодмінна умова, яку може виконати лише сертифікований фахівець.

Для чого проводять топографо-геодезичну зйомку 1:500?

Топографо-геодезична зйомка потрібна, для того щоб:

  • збудувати та зареєструвати комунікації (водопровід, газопровід та ін.);
  • розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
  • присвоїти адресу житловому будинку на приватизованій землі;
  • подати в органи місцевої влади заяву про відведення землі;
  • спроектувати або перепроектувати споруди, будівлі на ділянці та ін.

Зйомка виконується на місцевості спеціальними геодезичними приладами. Проводити її можуть тільки сертифіковані спеціалісти. Компанія «Бюро оцінки» пропонує послуги професіоналів з усіма необхідними дозволами.

Якщо топографо-геодезичний план відсутній, неможливо виконати проект відведення земельної ділянки, приступити до проектування, будівництва. Прокласти та зареєструвати інженерні комунікації без відповідного плану. Топографо-геодезична зйомка повинна бути якісною, виконаною сертифікованими геодезистами.

Топографічна зйомка у Дніпрі

Помилки при виконанні зйомки загрожують фінансовими та юридичними наслідками, проблемами при будівництві.

Уникніть ризиків – звертайтеся до професіоналів «Бюро оцінки»! Ми маємо знання, навички, досвід і технологічну базу. Проконсультуємо, відповімо на будь-які питання до початку робіт. Гарантуємо швидкий і якісний результат!

Часті питання про топографічну зйомку М 1:500 

Яка вартість виконання топографічної зйомки 1:500 зі штампом «Придатно» у Дніпрі та Дніпропетровській області?

Ціна на топографічну зйомку 1:500 зі штампом "Придатно" від 2000 грн

➤ Який термін виконання топографічної зйомки 1:500 зі штампом «Придатно» у Дніпрі та Дніпропетровській області?

На виконання топозйомки піде до 3-х тижнів

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt