UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Топографо-геодезична зйомка М 1:500 для будівництва підземних комунікацій
Геодезія

Топографо-геодезична зйомка М 1:500 для будівництва підземних комунікацій

alt
Інженер-геодезист Тесленко Дмитро

У 2019 році до нас звернулось підприємство з проханням виконати топографо-геодезичну зйомку для проєктування лінії підземного електричного кабелю. Нова кабельна лінія повинна з’єднувати підстанцію із підприємством, що знаходиться в стадії реконструкції.

На топографічному плані масштабу 1:500 зображують детально місце положення об’єктів, показують їх висоти та зображують підземні комунікації.

Що важливо: саме для потреб будівництва підземних комунікацій ключовим було правильне зображення вже наявних підземних труб та кабелів.

Наші спеціалісти розпочали роботу із замовлення в територіальному відділі архітектури наявних планів масштабу 1:500 на територію зйомки. Згодом провели польові роботи. В камеральних умовах склали план масштабу 1:500. Після чого проходження всіх підземних комунікацій було погоджено у їх балансоутримувачів. Відповідні установи погодили місце проходження кожної комунікації та підписали зі свого боку картографічний матеріал. Наприклад, проходження труб погодили у міському водоканалі тощо.

В результаті Замовник отримав топографічний план масштабу 1:500 із точним зображенням місця знаходження підземних комунікацій.

alt

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt