UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Геодезія

Геодезія

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Топографо-геодезична зйомка М 1:200

Топографо-геодезична зйомка – комплекс польових і камеральних робіт. Вимірювання проводять в натурі (на місцевості) спеціальними геодезичними приладами. Результат – топографо-геодезичний план місцевості в масштабі 1:200. Такий план максимально детальний, він відображає будівлі, споруди, комунікації, рослинність, бордюри та інші елементи «ситуації» на місцевості.

Топозйомка у Дніпрі в масштабі 1:200

Геодезію в її комплексі робіт неможливо уявити без топографічної зйомки. Залежно від обраного масштабу, з її допомогою можна дослідити ті чи інші особливості земельної ділянки, зокрема наявність різних природних або штучних об'єктів, починаючи від величезної будівлі, закінчуючи кущем троянд або бордюром біля будинку. Сучасні прилади та методи зйомки (електронні тахеометри, супутникові системи навігації) дозволяють зафіксувати на плані навіть діаметр дерева, що росте на ділянці.

Топографія ділянки в масштабі 1:200 вважається однією з найбільших. Як правило, її замовляють після завершеного процесу будівництва котеджу, з усіма прилеглими спорудами. Щоб застосувати топографічну зйомку (створену оцифровану модель горизонтальної проекції земельної ділянки), необхідно виконати підготовчі роботи, безпосередньо польові та камеральні роботи (останнє включає обробку отриманого матеріалу, розробку креслень, технічної документації), а також її узгодження.

Якщо замовнику потрібно, щоб кожна деталь, кожен контур було відображено на плані, тоді масштабування 1:200 дозволить це зробити за умови, що виконувати роботи буде сертифікований спеціаліст.

Для чого виконується топографо-геодезична зйомка масштабу 1:200?

Інформація, отримана в результаті топографо-геодезичної зйомки, надає вичерпні вихідні дані про ділянку. Точність і розмір масштабу визначаються метою, з якою здійснюється зйомка. 1:200 – крупний масштаб, де інформація подана дуже детально. Також вас можуть зацікавити: ортофотоплани, виконавча зйомка або виніс меж в натуру.

  • Зйомка в масштабі 1:200 застосовується для ділянок під забудову та будівництво комунікацій.
  • Для отримання дозволу на будівництво.
  • Для благоустрою території та ландшафтного дизайну.
  • Для дослідження промислових об'єктів.
  • Для інвентаризації та оцінки зелених насаджень (подеревна зйомка).
  • Для інвентаризації об'єктів комунікацій і т.д.

Помилки при проведенні топографо-геодезичної зйомки неприпустимі. Вони тягнуть фінансові, юридичні наслідки. Також в разі подальшого будівництва, прокладення комунікацій це може бути фізично небезпечним.

Не бажаєте ризикувати? ,Обирайте професіоналів. «Бюро оцінки» допоможе з проведенням топографо-геодезичної зйомки в масштабі 1:200. Наші співробітники – досвідчені сертифіковані геодезисти. Ми користуємося сучасним геодезичним обладнанням. Це забезпечує максимальну точність і високу швидкість виконання роботи.

Залишилися питання? Зверніться за консультацією онлайн або особисто!

Часті питання про топографічну зйомку М 1:200 

➤ Яка вартість виконання топографічної зйомки 1:200 у Дніпрі та Дніпропетровській області?

Ціна на топозйомку від 2000 грн

➤ Який термін виконання топографічної зйомки 1:200 у Дніпрі та Дніпропетровській області?

На виконання топозйомки піде до 3-х тижнів

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt