UA
RU
Ми в соцмережах:
 • alt
 • alt
 • alt
Геодезія

Геодезія

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Виконавча зйомка

Якщо ви вирішили продати нерухоме майно, то підготовкою документів варто займатись ще до того, як знайшлась людина, що готова купити вашу нерухомість. Важливим інструментом якісного виконання будівельних робіт будь-якого об'єкта, прокладання трубопроводів, тепломереж є виконавча геодезична зйомка. Вона дозволяє визначити, чи існують фактичні розбіжності між проектними параметрами та реальним процесом будівництва.

Залежно від поставленого завдання, інженер-геодезист виконує геодезичну зйомку певних частин споруджуваної споруди, складних конструкцій, збірних фундаментів, виконавчу зйомку котловану, газопроводу, тепломережі, електромережі тощо. Чим масштабніше та складніше будівництво, тим частіше потрібно виконувати виконавчу зйомку. Не варто це робити на фінальній стадії будівництва об'єкта. До наступного етапу будівництва доцільно переходити за наслідками дослідження.

Кожна виконавча зйомка на місцевості виконується високоточним обладнанням. Результати вимірювань дозволяють скласти документальне обґрунтування для порівняння з проектними значеннями. У зв'язку з необхідністю ретельного проведення виконавчої зйомки зазначений вид робіт повинен виконуватися сертифікованим фахівцем, який має практичний досвід роботи в даному напрямку. Також вас можуть зацікавити: ортофотоплани, топозйомка або виніс меж в натуру.

Навіщо це потрібно? 

Нотаріус перед укладенням цивільно-правових угод перевіряє наявність записів про нерухоме майно в державному Реєстрі речових прав, наявність кадастрового номеру на земельну ділянку та внесення інформації до Державного земельного кадастру, наявність самочинних прибудов, обмежень та обтяжень на нерухоме майно.

Рекомендація наших спеціалістів - документи на нерухоме майно потрібно перевірити заздалегідь!

При відсутності кадастрового номеру процедура може зайняти до 2 місяців. Якщо ви добудували частину будинку без дозвільних документів то до загального строку підготовки документів додається ще 1 місяць тощо.

Наша компанія готова допомогти вам в підготовці документів до нотаріальної угоди! 

Ми пропонуємо вам:

 • звернутись в нашу компанію та замовити 3 суміжні послуги за 1 візит;
 • замовити технічну документацію для присвоєння кадастрового номеру на державний акт старого зразку;
 • узаконити самочинну забудову, якщо будинок збудовано до 2015 року;
 • виконати експертну оцінку домоволодіння або земельної ділянки.

Звертаємо Вашу увагу, що кожна ситуація з документами на нерухомість може бути унікальною, тому лише при зустрічі з експертом можна визначити яку саме підготовчу роботу необхідно провести у Вашому випадку.

Коли проводиться виконавча зйомка?

 • Під час будівництва. Більшість будівельних компаній беруть цю частину роботи на себе. Однак додатковий контроль не завадить. Виявити невідповідності краще на ранніх етапах, щоб швидко їх усунути;
 • При прокладанні комунікацій. Проводиться на замовлення балансоутримувача комунікацій. Здійснюється перед введенням комунікацій в експлуатацію. Наприклад, виконавча зйомка газопроводу, електрокабелю, каналізації, водопроводу і т.д.

Проводити виконавчу зйомку може тільки організація з відповідними сертифікатами та дозволами. З огляду на підвищенні вимоги до точності, помилки неприпустимі.

Професіонали з «Бюро оцінки» проводять виконавчу зйомку будь-якої складності. Зверніться до нас – і отримаєте детальну консультацію перед початком робіт. Ми відповімо на будь-які питання і допоможемо отримати точний результат максимально швидко.

Як проводять виконавчу зйомку? Основні етапи.

 • Подайте заявку в «Бюро оцінки» онлайн або особисто. Ми маємо у своєму розпорядженні всі сертифікати і відповідну технічну базу;
 • Ми детально вивчаємо подані документи, інформацію про проєкт будівлі, комунікацій;
 • Проводимо геодезичну зйомку на місцевості. На підставі отриманих після камеральних робіт результатів зіставляємо, порівнюємо топографічний план в масштабі 1:500;
 • Реєструємо отримані дані в територіальному органі архітектури.

Зверніться в «Бюро оцінки» – і отримаєте список необхідних документів, більше інформації про процедуру. Вибирайте досвідчених сертифікованих професіоналів!

Часті питання про виконавчу зйомку

➤ Яка вартість виконання виконавчої зйомки?

Ціна на виконавчу зйомку від 3000 грн.

➤ Який термін виконання виконавчої зйомки?

На виконання виконавчої зйомки піде до 3-х тижнів

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt