UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Топографо-геодезична зйомка населеного пункту в масштабі М 1:2000
Геодезія

Топографо-геодезична зйомка населеного пункту в масштабі М 1:2000

alt
  • alt
Провідний інженер-геодезист Закопко В'ячеслав

У 2019 році наша компанія виконувала топографічну зйомку масштабу 1:2000 для одного із сіл Дніпровського району. Територія села займає понад 500 га. Забудова одноповерхова. Все село поєднує забудовану та не забудовану територію. Рельєф місцевості неспокійний. Знімання М 1:2000 виконано в межах населеного пункту. Село розташоване на березі річки, по селу протікає кілька висихних струмків з загатами. Через село проходять автомобільні дороги міжнародного та регіонального значення. Паралельно із виконанням наземної частини робіт проводилась ортофотозйомка місцевості.

Топографічний план масштабу 1:2000 на територію населеного пункту служить картографічною основою для генеральних планів, для креслень в проєктах визначення червоних ліній вулиць, для потреб планування озеленення населених пунктів тощо.

Наші спеціалісти в рамках проведення топографічної зйомки для села проходили 15-20 км щодня. Останній день польових геодезичних робіт збігся із репетиціями до Дня села.

В результаті проведення топографічної зйомки масштабу 1:2000 замовнику була надана топографічна карта масштабу 1:2000 з перерізом рельєфу горизонталями через 1 м в електронному та паперовому вигляді. Крім того, копії результатів проведення робіт були передані до Державного картографо-геодезичного фонду України для архівного зберігання.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt