UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Землеустрій

Землеустрій

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Оформлення землі комунальним підприємствам

Відповідно до Земельного кодексу України отримати землю у власність або користування можуть фізичні та юридичні особи. До останніх відносяться і комунальні підприємства. Комунальні підприємства – самостійні юридичні особи. Здійснюють виробничу, дослідницьку, комерційну діяльність для отримання прибутку.

Комунальні підприємства можуть отримувати землю без аукціону в постійне користування.

Максимально вигідно оформити земельну ділянку можна, заручившись підтримкою професіоналів. Самостійно реєструвати землю через місцевий центр надання адміністративних послуг або нотаріуса довше і складніше.

Зареєструвати право на земельну ділянку для юридичних осіб виключно важливо. Юрособа не зможе здійснювати операції, предметом яких виступає земельна ділянка, на законних підставах.

Як зареєструвати право на земельну ділянку для комунального підприємства?

Для реєстрації зверніться в «Бюро оцінки». Ми допоможемо оформити права на ділянку з нерухомим майном або без. Через зміни в законодавстві важливо довірити процедуру досвідченим професіоналам. «Бюро оцінки» оформить землю з максимальною вигодою для замовника. Ми бездоганно знаємо закони. Тримаємо «руку на пульсі» і відстежуємо нововведення.

Попередньо уточнити деталі і проконсультуватися можна по телефону або онлайн.

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt