UA
RU
Ми в соцмережах:
 • alt
 • alt
 • alt
Комплексні послуги

Комплексні послуги

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Оформлення землі під сонячну електростанцію площею близько 800 га

Сьогодні сонячні електростанції (СЕС) розглядають як альтернативне використання електроенергії у всіх сферах, як для приватних господарств, так і для комерційного використання. Будівництво СЕС завжди починається з оформлення прав на землю. Монтаж поля сонячних панелей займає менше часу, ніж оформлення документів на ділянку. Тому важливо доручити старт розвитку такого об'єкту досвідченим фахівцям у землевпорядній, юридичній та будівельній сферах.

Варіанти оформлення право користування земельними ділянками під СЕС

Є декілька варіантів оформлення право користування земельними ділянками під СЕС:

 • на ділянках приватної власності зі зміною цільового призначення земель;
 • на ділянках державної та комунальної власності шляхом отримання у довгострокову оренду.

Оформлення землі для будівництва сонячної електростанції це просто, якщо попередньо проаналізувати територію та ретельно скласти план всіх етапів робіт:

 1. Вибір місця розташування для майбутньої СЕС включає визначення конфігурації та площі, алгоритм оформлення права користування, строки реалізації проєкту, варіанти підключення до мережі;
 2. Топографо-геодезична зйомка дозволяє скласти карту місцевості з усіма об'єктами, комунікаціями, дорогами. Це надалі є основою для проєктування розміщення панелей та прийняття багатьох управлінських рішень;
 3. Детальний план території – це містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Публічно обговорюється, затверджується районною радою; 
 4. Ґрунтове обстеження земельної ділянки та інженерно-геологічні вишукування, щоб виявити присутність родючого шару ґрунту та виключити наявність особливо цінних земель;
 5. Розроблення землевпорядної документації;
 6. Реєстрація права в державному реєстрі речових прав.  

Порядок оформлення буде відрізнятись в залежності від особливостей місця розташування земельної ділянки. При виборі земельних ділянок краще уникати наступних категорій земель: природно-заповідного, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного фонду.

Також слід приділити увагу чи є на цю земельну ділянку або поряд обмеження чи обтяження на використання певної території. Це може ускладнити процес оформлення права користування. 
Будівництво СЕС має великі переваги для об'єднаних територіальних громад. Вони отримують нові надходження до місцевого бюджету та створюються для мешканців нові робочі місця.
Будівництво СЕС – це також можливість раціонально реалізувати не тривіальні  види земельних угідь (деградовані й малопродуктивні землі, заболочені, засолені та інші). Також Вас може зацікавити: техніко економічне обгрунтування чи оформлення права власності на земельну ділянку юридичною особою.

Будуйте сонячні станції на землях оформлених з Бюро оцінки. 

Часті питання про комплекс послуг для оформлення землі під СЕС

➤ Яка вартість виконання комплексу послуг для оформлення землі під СЕС?

Ціна розраховується індивідуально та залежить від набору послуг, які виконуються у процесі оформлення земельної ділянки.

➤ Який термін виконання комплексу послуг для оформлення землі під СЕС?

Термін залежить від набору послуг, що виконуються в процесі оформлення землі.

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt