UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Інвентаризація ділянки в Ковелі
Комплексні послуги

Інвентаризація ділянки в Ковелі

alt
Експерт з оцінки та охорони земель Закопко Ірина

Завдання

Право постійного користування на ділянку. Необхідно зробити інвентаризацію земельної ділянки 250 га з метою оптимізації земель, які фактично використовуються підприємством. Простими словами виявити сторонніх землекористувачів і території, які не використовуються для прийняття актуальних управлінських рішень.

Склад робіт

Геодезичне знімання М 1:2000. Технічна документація землеустрою щодо інвентаризації земель. Запит вихідних даних про територію в службах і в структурних підрозділах Замовника. Узгодження документації в органах виконавчої влади. Аналіз поточної ситуації ділянки за весь період існування. Виявлення сторонніх землекористувачів і власників нерухомості.

 

alt

Особливості проєкту

Площа ділянки 250 га. Термін на весь комплекс – 3 місяці. На території було близько 200 об'єктів нерухомості. Необхідно було встановити їх приналежність і узгодити з власниками. Для цього доводилося протягом трьох днів курсувати між трьома областями – Львівська-Волинська-Рівненська. За підсумком 5% від всієї площі запропоновано до оптимізації. І це надалі скоротить оплату земельного податку та дасть населеному пункту вільні для оформлення території.

У нас за такий термін абрис* не сідають креслити! (абрис – схематичне креслення ділянки на папері олівцем)

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt