UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Інвентаризація земель підприємства
Землеустрій

Інвентаризація земель підприємства

alt
Експерт з оцінки та охорони земель Закопко Ірина

До нас звернувся представник державного підприємства із запитом проведення інвентаризації під частиною підприємства. На всю територію проведення робіт Замовник має державний акт на право постійного користування землею. Територія підприємства складає понад 250 га. Інвентаризація проводилася з метою виявлення вільних земель, територій, які використовуються не за цільовим призначенням, ділянок, які використовуються без належних документів і ділянок території, які частково використовуються суміжними землекористувачами.
Щоб виконати цей об'єкт ряд етапів, виконували паралельно, зокрема, польові роботи і збір вихідної інформації.

Метою було виконати договірні зобов'язання в короткий термін, тому наші фахівці швидко проводили узгодження з усіма структурними підрозділами замовника робіт.

Слід зауважити, що геодезична зйомка проводилася тільки наземним методом. Тому крім обліку землі, замовник реалізував переоблік будівель і споруд на території, яка потрапила під інвентаризацію. Таким чином на інвентаризаційному плані були відображені всі інвентарні номери будівель і споруд із зазначенням структурного підрозділу балансоутримувача.

В результаті робіт замовник отримав аналіз земельних ресурсів своєї території й рекомендації по їх оптимізації: відчуження невикористовуваних територій, повернення ділянок, захоплених сусідами. Разом з тим відчужувані території можна використовувати для відводу під приватні домоволодіння, в тому числі для учасників АТО (ООС).

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt