UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
<b> Оформлення прав на землю </b> промпідприємствам
Землеустрій

Оформлення прав на землю промпідприємствам

alt
  • alt
Головний інженер Дем'яненко Анастасія

Завдання

Первинне оформлення прав на землю, актуалізація наявних документів, поділ земельних ділянок.

Склад робіт

Складання алгоритму, кадастрове знімання, топографічне знімання М1:500, складання відповідної землевпорядної документації, консультаційні та організаційні заходи щодо отримання дозволів, погоджень, узгодження меж із суміжними землекористувачами, дослідження ґрунтів, проєкти рекультивації, оцінка земельних ділянок. Більшість об'єктів – договір на комплексне надання послуг.

 

alt

Особливості проєкту

Площа земельної ділянки (масиву) від 250 га до 1000 га.
Топографічне знімання М1:500 вимагає великих трудовитрат і високий рівень уважності, щоб зробити детальне знімання і при цьому не втратити жодного елемента.
У промислових підприємствах це як правило щільна забудова, велика кількість під'їзних шляхів, багато охоронних зон інженерних комунікацій і важливо завжди встановити приналежність комунікації – підприємства або населеного пункту.
У разі земель видобутку корисних копалин, сільськогосподарського призначення – це наявність на території проїздів, курганів, ліній електропередач, стовпів ліній електропередач, особливо цінних земель, особливо цінних рослин.
Важливим є все це виявити та враховувати чинне законодавство. Часто до великих масивів за межами населеного пункту відсутня під'їзна дорога, і при оформленні додається завдання – запроєктувати її й узаконити.
Бувають випадки, що території раніше інвентаризували та зупинилися на половині шляху і вже в Держгеокадастрі є інформація про ділянку. Часто вона відрізняється від фактичної й це вимагає додаткової роботи по її архівації, коригування тощо.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt