UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Оформлення землі під окремо розташованою будівлею магазину
Землеустрій

Оформлення землі під окремо розташованою будівлею магазину

alt
Експерт з оцінки та охорони земель Закопко Ірина

В місті Дніпро розташований магазин продовольчих товарів. Друга лінія, окремо розташована будівля. Двір багатоповерхівок. Будівля магазину має правовстановлюючі документи. Без самочинних прибудов та переобладнання. Власник магазину помер та залишив у спадщину сину магазин. Син прийняв спадщину на будівлю магазину. В наявності договір оренди земельної ділянки на померлого батька від 2000 року. Син отримав рішення міської ради про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по фактичному розміщенню магазину та складу. Замовник звернувся з проханням присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку.

У цьому випадку проведено присвоєння кадастрового номера через технічну документацію. Межі земельної ділянки були прийняті згідно з попереднім договором оренди. При геодезичних роботах провели кадастрове знімання та порівняння нинішньої ситуації та в документах.

Ми склали технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, погодили із суміжними землевласниками, подали до територіального відділу Держгеокадастру для присвоєння кадастрового номера. Після чого допомогли Замовнику зібрати пакет документів до клопотання про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки.

В результаті Замовник зміг оформити договір оренди на землю під успадкованим магазином та зможе проводити свою діяльність.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt