UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Присвоєння кадастрового номера для продажу ділянки або житлового будинку
Землеустрій

Присвоєння кадастрового номера для продажу ділянки або житлового будинку

alt
  • alt
Експерт комплексного супроводу проектів Мацюк Тетяна

Замовник мав 1 місяць для отримання спадщини та продажу майна. Має іноземне громадянство та мешкає в Німеччині, приїхав в Україну для розв'язання цього питання. Замовник отримав в спадщину земельну ділянку з житловим будинком в місті Дніпро площею 0,0900 га.
На земельну ділянку є державний акт старого зразка без кадастрового номера. Нотаріус надав запит на отримання Витягу на земельну ділянку. Завданням для нашої компанії було швидке присвоєння кадастрового номера.

Чи можливо в такий короткий термін виконати запит замовника? Так.

Ми виконали роботи за 3 тижні. В тому числі термін перевірки документації в територіальному відділі кадастру складав 14 днів.

Наше рішення:

Геодезичні роботи, обробка результатів, складання технічної документації, погодження межі із сусідами, подача на присвоєння кадастрового номера – всі ці роботи було виконано за 5 робочих днів. 
Подали документацію до територіального ЦНАПу для присвоєння кадастрового номера та отримання Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

В результаті Замовник встиг за 1 місяць розв'язувати свої питання щодо спадщини: отримав спадщину та встиг продати новим власникам набуте майно.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt