UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Присвоєння кадастрового номера у випадку, коли придбали земельну ділянку кілька років тому, але не зареєстрували
Землеустрій

Присвоєння кадастрового номера у випадку, коли придбали земельну ділянку кілька років тому, але не зареєстрували

alt
  • alt
Експерт комплексного супроводу проектів Мацюк Тетяна

Замовник придбав у 2007 році приватизовану ділянку в садовому товаристві. Замовник має договір купівлі продажу земельної ділянки та копію державного акту на попереднього власника. Угода проводилась до того, коли ввели в дію кадастрові номери. Дані про власника земельної ділянки в Реєстрі речових прав відсутні. Замовник звернувся до нас за допомогою по присвоєнню кадастрового номера.
Навіщо кадастровий номер земельній ділянці, яка і так вже знаходиться у власності? Внесення інформації в Реєстр щодо прав на земельні ділянки проводиться тільки за наявності кадастрового номера. Він для земельної ділянки, як ІПН для людини. При необхідності почати будівництво, продати або подарувати землю тощо потрібен кадастровий номер.

Наше рішення:

  • За заявою Замовника ми виконали геодезичні роботи, розробили технічну документацію, погодили межі із сусідами. Головне – точний опис ситуації у пояснювальній записці;
  • Подали документацію до територіального ЦНАПу для присвоєння кадастрового номера та отримання витягу про внесення інформації про державний акт до Державного земельного кадастру.

В результаті Замовник зміг «дооформити» купівлю-продаж у нотаріуса та внести інформацію про свою землю до Реєстру прав на нерухоме майно.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt