UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
alt
04 Липня 2023

ПРИВАТИЗАЦІЯ В УМОВАХ ВІЙНИ ЧАСТКОВО ПОНОВЛЕНА

Розблокували безоплатну приватизацію земельних ділянок з наявними на них житловими будівлями та спорудами. Важливо, щоб речове право на житловий будинок було зареєстроване в Реєстрі речових прав.

З 24 лютого 2022 року на час дії воєнного стану була заблокована робота Держгеокадастру та цілого ряду робіт, що виконують землевпорядники. Приватизація земельних ділянок була зупинена повністю, про що ми раніше писали.

Проте, вже з жовтня 2022 року в законодавство України були внесені зміни. В Земельному кодексі визначили: «Безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється.

Винятком стала безоплатна передача земельних ділянок у приватну власність власникам розташованих на таких земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), а також на безоплатну передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок, переданих у користування до набрання чинності Земельним Кодексом України.»

Приватизація земельних ділянок під житловими будинками залишається однією із самих запитуваних послуг, навіть в умовах дії воєнного стану.

Готові допомогти вам в оформленні землі. Звертайтесь до нас за консультаціями!

З побажанням перемоги кожному українцю!

Все буде Україна!

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt