UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Землеустрій

Землеустрій

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Оформлення землі державним підприємствам

Державне підприємство – організація, яка діє на основі державної власності. Державне підприємство може бути суб'єктом земельного права і мати права на землю.

Фактично державні підприємства є юридичними особами. Вони можуть мати право постійно користуватися земельними ділянками із земель комунальної чи державної власності.

Згідно із законом земля в державній власності належить державному підприємству на основі господарського відання. Таким чином, підприємство володіє землею, користується нею і розпоряджається в рамках закону і відповідно до цільового призначення. Також вас може зацікавити приватизація землі, присвоєння кадастрового номеру або проект землеустрою.

Замовити оформлення землі державним підприємствам у Дніпрі

Особливості оформлення землі державним підприємством залежать від цільового призначення ділянки та подальшого характеру використання землі.

Для державних підприємств неточності при оформленні землі можуть призвести до фінансових, юридичних наслідків. Можливі й репутаційні ризики для підприємства.

Компанія «Бюро оцінки» зведе всі ризики до нуля і допоможе оформити землю швидко, без зайвих зусиль. Зверніться до нас – і переконайтеся в цьому! Ми готові відповісти на будь-які додаткові питання онлайн або особисто.

Часті питання про оформлення землі державним підприємствам

 

➤ Яка вартість оформлення землі державним підприємствам?

Ціна буде залежати від пакету документів, які потрібно оформити, вони визначаються індивідуально, тому вартість ви можете дізнатися по телефону у наших менеджерів.

➤ Як проводитиметься оформлення землі під державне підприємство

Особливості оформлення землі державним підприємством залежать від цільового призначення ділянки та подальшого характеру використання землі.

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt