• alt
  • alt
  • alt
UA
RU
UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Землеустрій

Землеустрій

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Оформлення землі державним підприємствам

Державне підприємство – організація, яка діє на основі державної власності. Державне підприємство може бути суб'єктом земельного права і мати права на землю.

Фактично державні підприємства є юридичними особами. Вони можуть мати право постійно користуватися земельними ділянками із земель комунальної чи державної власності.

Згідно із законом земля в державній власності належить державному підприємству на основі господарського відання. Таким чином, підприємство володіє землею, користується нею і розпоряджається в рамках закону і відповідно до цільового призначення.

Особливості оформлення землі державним підприємством залежать від цільового призначення ділянки та подальшого характеру використання землі.

Для державних підприємств неточності при оформленні землі можуть призвести до фінансових, юридичних наслідків. Можливі й репутаційні ризики для підприємства.

Компанія «Бюро оцінки» зведе всі ризики до нуля і допоможе оформити землю швидко, без зайвих зусиль. Зверніться до нас – і переконайтеся в цьому! Ми готові відповісти на будь-які додаткові питання онлайн або особисто.

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt