UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Комплексні послуги

Комплексні послуги

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Комплекс послуг для нотаріальної угоди

Якщо ви вирішили продати нерухоме майно, то підготовкою документів варто займатись ще до того, як знайшлась людина, що готова купити вашу нерухомість.

Будь-яка нотаріально оформлена угода, спрямована на встановлення, зміну чи припинення прав та обов'язків її сторін апріорі вважається значимою і дуже важливою. Але нотаріус перед посвідченням договору перевіряє «чистоту» угоди, статус і правомірність сторін, їхнє право на володіння майном, що відчужується (якщо йдеться, наприклад, про договір купівлі-продажу земельної ділянки).

Тому наявність кадастрового номера, записів у Держреєстрі прав на нерухоме майно, Держземкадастр – неодмінна, тобто обов'язкова умова укладання нотаріальної угоди. Насправді часто виникає ситуація, коли власник землі має на руках державний акт старого зразка, а кадастровий номер такій ділянці не присвоєно. Відповідно, формально підтвердити право володіння, користування та розпорядження ним особа не може. Звісно, ​​що нотаріус відмовить у посвідченні договору купівлі-продажу ділянки.

Вказаний вище випадок – окремий. Але таких ситуацій виникає безліч. Тому, якщо фізична чи юридична особа починає щось оформлювати «з нуля» (право користування на землю з можливістю її подальшої приватизації, право на будівництво об'єкта нерухомості тощо), краще звернутися до профільних фахівців, уклавши з ними договір на надання будь-якої разової послуги або надання комплексу таких послуг (у тому числі однієї основної та кількох супутніх).

Якщо йдеться про нотаріальне оформлення угоди (у наведеному випадку – щодо купівлі-продажу земельної ділянки), то, уклавши договір із землевпорядною організацією для супроводу угоди з нерухомістю, замовник може розраховувати не лише на надання консультацій, техніко-економічного обґрунтування щодо майбутньої угоди, а й перевірки існуючих документів, інформації, що перебуває у держреєстрах тощо.

 

Навіщо потрібні нотаріальні угоди?

Нотаріус перед укладенням цивільно-правових угод перевіряє наявність записів про нерухоме майно в державному Реєстрі речових прав, наявність кадастрового номеру на земельну ділянку та внесення інформації до Державного земельного кадастру, наявність самочинних прибудов, обмежень та обтяжень на нерухоме майно.

Рекомендація наших спеціалістів - документи на нерухоме майно потрібно перевірити заздалегідь!

При відсутності кадастрового номеру процедура може зайняти до 2 місяців. Якщо ви добудували частину будинку без дозвільних документів то до загального строку підготовки документів додається ще 1 місяць тощо. Також Вас може зацікавити: техніко економічне обгрунтування чи приватизація присадибної земельної ділянки.

Наша компанія готова допомогти вам в підготовці документів до нотаріальної угоди! 

 

Ми пропонуємо вам

  • звернутись в нашу компанію та замовити 3 суміжні послуги за 1 візит;
  • замовити технічну документацію для присвоєння кадастрового номеру на державний акт старого зразку;
  • узаконити самочинну забудову, якщо будинок збудовано до 2015 року;
  • виконати експертну оцінку домоволодіння або земельної ділянки.

Звертаємо Вашу увагу, що кожна ситуація з документами на нерухомість може бути унікальною, тому лише при зустрічі з експертом можна визначити яку саме підготовчу роботу необхідно провести у Вашому випадку. 

Часті питання про комплекс послуг для нотаріальної угоди

➤ Яка вартість виконання комплексу послуг для нотаріальної угоди?

Ціна розраховується індивідуально та залежить від набору послуг, які виконуються у процесі оформлення земельної ділянки.

➤ Який термін виконання комплексу послуг для нотаріальної угоди?

Термін залежить від набору послуг, що виконуються в процесі оформлення землі.

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Схожі кейси

Присвоєння кадастрового номера на державний акт червоного кольору

Присвоєння кадастрового номера на державний акт червоного кольору

У Замовника є ділянка в місті Дніпро. В наявності державний акт на право приватної власності на земельну ділянку старого зразка: червоного кольору. Площа земельної ділянки складає 0,1400 га. Цільове призначення: для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці для оформлення спадщини

Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці для оформлення спадщини

У Замовника державний акт на землю старого зразку на попереднього власника (померлого) та без наявного кадастрового номера. Для оформлення у нотаріуса свідоцтва про право на спадщину обов'язковою умовою є наявність кадастрового номера на земельну ділянку.

Винесення меж вільної від забудови земельної ділянки

Винесення меж вільної від забудови земельної ділянки

В Дніпровському районі в 2011 році в селі провели виділ земельних ділянок для будівництва. Проектна вулиця нова. Будівлі відсутні. Межі ділянок запроектовано в містобудівній документації.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt