UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Зміна цільового призначення земельної ділянки з будинку на готель
Землеустрій

Зміна цільового призначення земельної ділянки з будинку на готель

alt
  • alt
Виконавчий директор Чубченко Катерина

У Замовника в місті Дніпро є земельна ділянка. В наявності державний акт старого зразку червоного кольору. Цільове призначення - для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Визначено кадастровий номер земельної ділянки. Дані внесені до Державного земельного кадастру. На земельній ділянці знаходиться будівля готельного комплексу та кіоск, які належать замовнику на підставі свідоцтва про право власності. Замовник звернувся до нас із запитом про зміну цільового призначення землі.

Чому виникла необхідність зміни цільового призначення? Замовник фактично використовує земельну ділянку для комерційного використання. Це не відповідає даним Державного земельного кадастру.

Завдяки нашому проекту оновились дані про земельну ділянку в державному реєстрі земель та державному реєстрі прав. І Замовник може бути спокійний, що земля використовується за цільовим призначенням, і з боку органів виконавчої влади претензіі будут відстуні.

Наші дії: провели геодезичну зйомку, розробили та погодили проект землеустрою, передали пакет документів на затвердження до міської ради згідно з законом.

Такий же випадок?

Залиште свої контакти і ми передзвонимо Вам.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt