UA
RU
Ми в соцмережах:
 • alt
 • alt
 • alt
alt
05 Травня 2021

Приватизація землі в Дніпрі: як пройти процедуру з найменшими втратами?

Приватизація землі в Дніпрі - послуга затребувана, адже вона дозволяє отримати право власності на наявний земельну ділянку. Далеко не всі громадяни знайомі з таким процесом, адже багато хто користується виділеної землею без її оформлення у власність, і вважають, що цього цілком достатньо. Але насправді це, зрозуміло, не так.

Чому приватизація земельної ділянки - це важливо?

Приватизація - це передача землі з державної або комунальної власності приватній або юридичній особі. Саме в момент приватизації особа отримує повне право розпоряджатися земельною ділянкою. Що відбувається в разі, коли приватизацію землі не оформили заздалегідь?

 • Ви не можете робити операції зі своєю ділянкою: продаж, здача в оренду, обмін або дарування не приватизованої ділянки неможливо.
 • Відповідно, не приватизована земельна ділянку не можна передати у спадок.
 • Будівлі, що знаходяться на земельній ділянці з неоформлених правом власності також не можна продавати, обмінювати або дарувати.
 • У разі, якщо через не приватизовану земельну ділянку прокладатимуть магістраль, зводити на ній державні інженерні споруди, будівлі на такій ділянці можуть просто знести.

Щоб убезпечити себе і свою власність, краще заздалегідь подбати про оформлення приватизації землі в Дніпрі.

Що потрібно для того, щоб приватизувати землю?

 1. Рішення про оформлення земельного наділу у власність, видане місцевими органами влади. Таке рішення може видаватися на розробку технічної документації або на проект відведення землі з державної/комунальної власності.

 2. Пакет документів, який включає в себе графічну документацію, особисті документи заявника (паспорт та ІПН), а також документи на будівлі, розташовані на земельній ділянці (якщо документів на будівлі немає, перш, ніж починати приватизацію, їх слід узаконити).
Здавалося б, усього два пункти, але вони пов'язані зі складністю процедури приватизації в Україні, тимчасовими і фінансовими втратами. Дуже важливо підготувати всю документацію, відповідно до букви закону, не допустити помилок при складанні проектних документів, а також дотримати терміни подачі в органи реєстрації.

Професійна допомога в питаннях приватизації землі в Дніпрі

Щоб знизити ризики відмови в приватизації, прискорити саму процедуру і заощадити гроші, важливо заздалегідь знайти професіоналів, які зможуть допомогти вам з отриманням права власності на ваш земельну ділянку. Компанія «Бюро Оцінки» допоможе вам пройти процедуру приватизації з найменшими ризиками і втратами.

Наші послуги включають в себе:

 • Консультування з питань приватизації землі в Дніпрі.
 • Складання технічної та графічної документації на вашу ділянку.
 • Допомога в отриманні рішення про приватизацію землі.
 • Геодезичні дослідження, якщо необхідно приватизувати ділянку, що знаходиться в користуванні, а також складання топографічного плану на підставі геодезичної зйомки.
 • Отримання кадастрового номера для ділянок, які не зареєстровані в Госгеокадастре.
 • Підготовка повного пакету документів та його подача реєстраторові.

З нами ви зможете отримати послугу приватизації дачної ділянки в Дніпрі «під ключ». Ми завжди готові прийти до вас на допомогу.

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt