UA
RU
Ми в соцмережах:
  • alt
  • alt
  • alt
Комплексні послуги

Комплексні послуги

Організація Бюро оцінки - лідер у місті Дніпро. Наданням послуг охоплює Дніпропетровську область

Комплекс послуг для населенного пункту

З реформою децентралізації населені пункти України стають все більш самостійними та самодостатніми одиницями. Всі населені пункти міста/ селища/села більшою мірою можуть самостійно розпоряджатися своїми бюджетами, будувати й ремонтувати дороги, займатися розвитком соціальної сфери, доброустроєм зелених зон тощо. Слід зазначити, що важливою статтею наповнення міських, селищних і сільських населених пунктів є плата за землю. З цього виходить важливість обліку земельних ресурсів. У цьому питанні населений пункт слід розглядати як єдиний організм. Тому таким же чином повинна взаємодіяти між собою містобудівна і землевпорядна документація на все місто/селище/село, що досягається комплексним підходом розробці такої.

Комплекс послуг для населеного пункту складається з декількох видів робіт: геодезична зйомка, розробка генерального плану, встановлення меж, проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту. 

Геодезична зйомка проводиться на територію всього населеного пункту. Геодезисти проводять вимірювання на місцевості, після чого в камеральних умовах створюють топографічні плани. Паралельно з наземним проведенням польових робіт виконується зйомка квадрокоптера для виготовлення ортофотопланів місцевості в необхідному масштабі й з точною прив'язкою зображень. Також Вас може зацікавити: техніко економічне обгрунтування чи приватизація присадибної земельної ділянки.

Із чого складається комплекс послуг для населеного пункту

Комплекс послуг населеного пункту складається з кількох видів робіт: геодезична зйомка, розробка генерального плану, встановлення кордонів, проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту.

Геодезична зйомка проводиться на території всього населеного пункту. Геодезисти проводять виміри на місцевості, після чого у камеральних умовах створюють топографічні плани. Паралельно із наземним проведенням польових робіт виконується зйомка квадрокоптером для виготовлення ортофотопланів місцевості у необхідному масштабі та з точною прив'язкою зображень.

Виконана робота послужить основою:

  • для створення генерального плану населеного пункту;
  • для розробки проєкту встановлення меж;
  • для графічних матеріалів при проведенні нормативної грошової оцінки земель населеного пункту.

За результатами геодезичних робіт можна провести інвентаризацію земель населених пунктів з метою виявлення вільних земель, їх якості та можливості використання.

Генеральні план - основний вид містобудівної документації на всю територію населеного пункту та визначає напрямки розвитку села/селища/міста.

Генеральні плани складаються з графічної та текстової частини, які проходять ряд громадських слухань для врахування інтересів всіх членів територіальної громади.
Після затвердження генерального плану населеного пункту розробляють проєкт землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту.
Після чого можна приступати до процедури проведення нормативної грошової оцінки земель з метою обліку та збільшення надходжень до місцевого бюджету.

 

Отримуючи такий комплекс для населеного пункту закриваються кілька питань:

  • Наявність містобудівної документації для узгодження будівництва, реконструкції нових будівель і відведення земель, зміни цільового призначення;
  • Розрахунок розміру земельного податку та орендної плати, які є основою для наповнення місцевих бюджетів.

Звертаємо вашу увагу, що кожна із послуг може надаватись окремо. Набір необхідних робіт визначається індивідуально для кожного населеного пункту.

 

Часті питання про комплекс послуг для населеного пункту

➤ Яка вартість виконання комплексу послуг для населеного пункту?

Ціна розраховується індивідуально та залежить від набору послуг, які виконуються у процесі оформлення земельної ділянки.

➤ Який термін виконання комплексу послуг для населеного пункту?

Термін залежить від набору послуг, що виконуються в процесі оформлення землі.

Бажаєте оформити землю без паперової тяганини і черг?

Залиште контакти і отримайте безкоштовну консультацію експерта прямо зараз

Дякую!

Ваші контакти відправлені

Наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом

alt